BUNGALOV 333 - rodinný dom v energetickej triede A0

- tento projekt môžete objednať aj cez internet TU -


Ak hľadáte projekty bungalovov, tak nemôžete prehliadnuť ani tento originálny projekt. Bungalov 333 je praktický bezbariérový rodinný dom určený pre 3- až 5-člennú rodinu, ideálny aj pre mladých či seniorov. Jedná sa o murovaný nízkoenergetický dom s dôkladne premysleným vnútorným usporiadaním, čoho dôkazom je vynikajúci pomer obytnej a celkovej plochy. Vďaka jednoduchej konštrukcie s jednou nosnou stenou v strede domu je tento projekt maximálne variabilný a ideálny aj pre svojpomocnú výstavbu.


Cena projektu:

Kompletný projekt (3x DUR + 3x PSP + 3x RP): od 980,- EUR

NEPREHLIADNITE! Poskytujeme záruku najnižšej ceny. Dostali ste inde lacnejšiu ponuku na tento projekt? Pošlite nám ju a my Vám dáme zľavu až do výšky -50%.

(DUR - dokumentácia pre územné rozhodnutie, PSP - projekt pre stavebné povolenie, RP - realizačný projekt)

| nízkoenergetický murovaný dom v energetickej triede A0 je zárukou mimoriadne nízkych nákladov na vykurovanie a prevádzku | nadštandardne priestranná obývacia izba s priamym prístupom na veľkú terasu | komfortná a dobre vybavená kuchyňa je doplnená aj o špajzu | dostatok miesta aj pre veľký jedálenský stôl | dobre zariaditeľné izby so vstavanými šatníkmi | priestranná a komfortne vybavená kúpelňa a samostatné wc | praktická technická miestnosť | dobre prístupná povala využiteľná na skladovanie | jednoduchá konštrukcia a tradičné technológie predurčujú tento projekt pre svojpomocnú výstavbu | možnosť realizácie aj ako montovaný dom |


Projekt je dostupný v nasledujúcich verziách:

Obsah projektu:


Kompletný typový projekt je dodávaný až v 9-ich sadách. Paré 1 až 3 sú určené na vybavenie územného rozhodnutia (tzv. DUR - dokumentácia pre územné rozhodnutie, formát A4, mierka 1:200). Paré 4 až 6 sú určené pre vybavenie stavebného povolenia (tzv. PSP - projekt pre stavebné povolenie, formát A3, mierka 1:100). Paré 7 až 9 sú určené k realizácii stavby (tzv. RP - realizačný projekt, formát A1, mierka 1:50 až 1:10).


ARCHITEKTÚRA: technická správa, stavebné výkresy, detaily, výpis okien a dverí, výpisy skladieb konštrukcií, výkaz materiálu
ENERGETICKÁ HOSPODÁRNOSŤ: tepelnotechnický posudok, projektové hodnotenie energetickej hospodárnosti (kategorizácia do energetickej triedy)
STATIKA: technická správa, statický výpočet, výkresy tvarov, výkresy výstuže, výkaz materiálu
VYKUROVANIE: technická správa, výpočet potreby energie na vykurovanie, výkresy, schémy zapojenia, výkaz materiálu
ZDRAVOTECHNIKA: technická správa, výkresy, schéma vodovodu, schéma kanalizácie, schémy zapojenia, výkaz materiálu
PLYNOINŠTALÁCIA: technická správa, výkresy, axonometrická schéma, schéma zapojenia, výkaz materiálu
ELEKTROINŠTALÁCIA: technická správa, výkresy, výkres bleskozvodu a uzemnenia, schéma rozvádzača, výkaz materiálu
PROTIPOŽIARNA OCHRANA: technická správa, výpočty, pôdorys s odstupovými vzdialenosťami, pohľady

Samotným predajom katalógového projektu naše služby samozrejme nekončia, poskytujeme všetky súvisiace doplnkové služby:

(UPOZORNENIE: Autorom projektu a výhradným vlastníkom autorských i majetkových práv je Ing. Ján Fašanga. Projektová dokumentácia, ako aj samotné architektonické dielo je registrované a podlieha autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z. z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vytvorenie napodobenín architektonického diela alebo vyhotovenie rozmnoženín projektovej dokumentácie je trestné.)


- tento projekt môžete objednať aj cez internet TU -
Máte otázky? Delí nás iba vzdialenosť po telefón na Vašom pracovnom stole!

Všetky kontakty nájdete TU. Pre ďaľšie informácie neváhajte nás kontaktovať aj na info@privileg.sk, alebo použite formulár pre rýchly kontakt.


- späť na hlavnú stránku -


späť na hlavnú stránku | produkty a služby | kontakt

 

PROJEKTY DOMOV

10 UŽITOČNÝCH RÁD PRED VÝBEROM PROJEKTU Z KATALÓGU

KATALÓG PROJEKTOV

STOVKY ĎALŠÍCH PROJEKTOV NÁJDETE TU

Bungalov 333+T (v prevedení normal)Bungalov 333L (v prevedení normal)Bungalov 333+T (v prevedení normal)Bungalov 333L (v prevedení normal)Bungalov 333+T (v prevedení normal)Bungalov 333+T s pristavanou garážou (v zrkadlovom prevedení)Bungalov 333L (v prevedení normal)Bungalov 333XL+T (v zrkadlovom prevedení)

Najčastejšie vyhľadávané témy:

PROJEKTY DOMOV TERMOVÍZIA ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT DOTÁCIE KATALÓG RODINNÝCH DOMOV RODINNÉ DOMY CHATY BUNGALOVY PROJEKTY BUNGALOVOV ZATEPĽOVANIE PROJEKTY DOMU PROJEKTY RODINNÝCH DOMOV ARCHITEKTI ENERGETICKÁ CERTIFIKÁCIA MONTOVANÉ DOMY NÍZKOENERGETICKÉ DOMY ZATEPLENIE BUNGALOV DOMY NA KĽÚČ PROJEKTOVANIE STAVEBNÉ POVOLENIE PROJEKTY DOMY RODINNE DOMY PASÍVNE DOMY TERMOKAMERA PROJEKTOVANIE STAVIEB STAVEBNÉ POZEMKY PROJEKTANTI PROJEKTY RODINNYCH DOMOV ENERGETICKÝ AUDIT KATALÓG DOMOV BUNGALOVY PROJEKTY PASÍVNE DOMY