ARCHITEKTONICKÉ A INŽINIERSKE SLUŽBY

Ponúkame komplexné architektonické a inžinierske služby od poradenstva cez vypracovanie projektovej dokumentácie, inžiniering, stavebný dozor až po kolaudáciu. Spracujeme dokumentáciu pre územné rozhodnutie, projekt pre stavebné povolenie a realizáciu. Na náš tím inžinierov sa môžete oprieť, nadpriemerne ústretový a konštruktívny prístup je zárukou Vašej spokojnosti.

Dominantnou činnosťou našej spoločnosti je projektovanie občianskych a priemyselných stavieb, či sa už jedná o novostaby alebo rekonštrukcie. Sú to predovšetkým:

 • rodinné domy a bytové domy - novostavby

 • zateplenie a obnova panelových bytových domov - rekonštrukcie

 • administratívne a polyfunkčné objekty

 • penzióny, hotely

 • priemyselné objekty, haly

Energetická hospodárnosť budov je mimoriadne aktuálna téma, preto sa špecializujeme aj na nízkoenergetické domy energetickej triedy A. Pokiaľ uvažujete o progresívnych technologických riešeniach a o alternatívnych zdrojoch energie ako je tepelné čerpadlo, solárny kolektor, rekuperácia tepla resp. o nadštandardnej tepelnej izolácii Vašej stavby a popritom nemienite akceptovať žiadne kompromisy, tak ste na správnom mieste. Sme presvedčení, že nízkoenergetické domy nie sú len o "číslach", ale predovšetkým o výnimočnej kvalite bývania.

Klient je u nás stredobodom pozornosti a preto podrobný prieskum Vašich požiadaviek považujeme za našu povinnosť. Určite oceníte aj to, že sme schopní poskytnúť Vám komplexné služby pod jednou strechou, či sa už jedná o:

 • konzultačnú činnosť vo fáze prípravy investície

 • architektonickú a urbanistickú štúdiu

 • vypracovanie projektovej dokumentácie všetkých profesií a stupňov

 • inžiniersko-geologický a hydrogeologický prieskum

 • geometrické plány, geodetické práce

 • inžiniering (vybavenie stavebného povolenia, kolaudácia)

 • autorský, technický a stavebný dozor

 • termovízne meranie dokončenej stavby

 • vypracovanie energetického certifikátu

Skúsenosti, dlhoročná prax ale predovšetkým odborná kompetentnosť nám umožňuje poskytnúť záruku, aká na slovenskom trhu nemá obdobu. Sme hrdí na kvalitu našich výstupov a preto na technické riešenie nami projektovaných stavieb poskytujeme 10-ročnú záruku. A nejedná sa len o voľným okom viditeľné detaily, preto podrobné termovízne meranie nami navrhovaných stavieb na ktorých sme vykonávali aj stavebný dozor je u nás samozrejmosťou. Demonštrujeme tým správnosť technického riešenia a bezchybnú realizáciu.

Považujeme za neakceptovateľné, ak projektant po odovzdaní a vyfakturovaní projektu nie je k dispozícii stavebníkovi, nedvíha telefón a podobne. A preto ako absolútnu novinku prinášame možnosť objednať si projekt na splátky, pričom 50% z ceny projektu zaplatíte až po vydaní právoplatného stavebného povolenia na Vašu stavbu!

Zaujíma Vás, čo obsahuje katalógový projekt? Čo bude potrebné ešte doplniť ku katalógovému projektu a koľko Vás bude stáť kompletná projektová dokumentácia na Váš rodinný dom? Stiahnite si praktický formulár, ktorý podrobne opisuje rozsah katalógového projektu a individuálneho projektu. Formulár si môžete stiahnuť TU. Vytlačte si ho a použite ho pri jednaní so svojim architektom alebo dodávateľom katalógového projektu.
Máte otázky? Delí nás iba vzdialenosť po telefón na Vašom pracovnom stole!

Všetky kontakty nájdete TU. Pre ďaľšie informácie neváhajte nás kontaktovať aj na info@privileg.sk, alebo použite formulár pre rýchly kontakt.


- späť na hlavnú stránku -


späť na hlavnú stránku | produkty a služby | kontakt

 

PROJEKTY DOMOV

10 UŽITOČNÝCH RÁD PRED VÝBEROM PROJEKTU Z KATALÓGU

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

5 NAJČASTEJŠÍCH OTÁZOK A ODPOVEDÍ

PROJEKTY DOMOV

Najčastejšie vyhľadávané témy:

PROJEKTY DOMOV TERMOVÍZIA ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT DOTÁCIE KATALÓG RODINNÝCH DOMOV RODINNÉ DOMY CHATY BUNGALOVY PROJEKTY BUNGALOVOV ZATEPĽOVANIE PROJEKTY DOMU PROJEKTY RODINNÝCH DOMOV ARCHITEKTI ENERGETICKÁ CERTIFIKÁCIA MONTOVANÉ DOMY NÍZKOENERGETICKÉ DOMY ZATEPLENIE BUNGALOV DOMY NA KĽÚČ PROJEKTOVANIE STAVEBNÉ POVOLENIE PROJEKTY DOMY RODINNE DOMY PASÍVNE DOMY TERMOKAMERA PROJEKTOVANIE STAVIEB STAVEBNÉ POZEMKY PROJEKTANTI PROJEKTY RODINNYCH DOMOV ENERGETICKÝ AUDIT KATALÓG DOMOV BUNGALOVY PROJEKTY PASÍVNE DOMY