TERMOVÍZIA A DIAGNOSTIKA STAVIEB

- 10 najčastejších otázok a odpovedí o termovízii nájdete TU -


Kupujete dom alebo byt? NEKUPUJTE MAČKU VO VRECI! Naša termokamera odhalí aj skryté vady, nájdeme tepelné úniky fasády, záteky do tepelnej izolácie strechy, lokalizujeme tepelné mosty, poukážeme na nekvalitné prevedenie stavebných prác aj na prípadné riziko tvorby plesní. Zatepľovali ste? Skontrolujte kvalitu prevedenia prác ešte pred odovzdaním diela! Aj pre novostavby!

Vlastná termokamera nám umožňuje byť pre Vás vždy pohotovo k dispozícii. Termokamera umožní odhaliť aj všetky skryté vady, ktoré sú voľným okom neviditeľné, ako sú tepelné mosty, chýbajúca tepelná izolácia, nekvalitné prevedenie stavebných prác, netesnosti dverí a okien, zatekajúca voda do tepelnej izolácie strechy a pod. Termovízia je nedeštruktívna diagnostika stavieb, to znamená, že nie je potrebné búrať konštrukciu pre zistenie závad.

Cena termovízie je individuálna, závisí od veľkosti a členitosti budovy, ale pochopiteľne aj podrobnosti termovíznej inšpekcie. Nakoľko máme k dispozícii vlastnú špičkovú termokameru, preto na rozdiel od iných spoločností Vám túto službu neobjednávame od externých subdodávateľov. To v konečnom dôsledku znamená, že okrem garantovanej kvality Vám vieme ponúknuť túto službu za veľmi výhodné podmienky, dokonca za najlepšie ceny na Slovensku!

U nás ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT S TERMOVÍZOU! Získajte energetický certifikát budovy s energetickou inšpekciou a termovíziou za výbornú cenu.


- 10 najčastejších otázok a odpovedí o termovízii nájdete TU -


ENERGETICKÁ CERTIFIKÁCIA BUDOV

Kolaudujete? Kupujete dom? Každá budova musí mať energetický certifikát, ktorý podrobne popisuje jej energetickú hospodárnosť. Vypracujeme Vám energetický certifikát rýchlo, spoľahlivo a výhodne so zľavou. V cene ECB je samozrejme aj obhliadka stavby, technická inšpekcia a termovízia za symbolický príplatok. Dlhoročné skúsenosti, stovky certifikovaných budov po celom území Slovenska a nadštandardný individuálny prístup ku každému zákazníkovi je dôvodom stoviek našich spokojných klientov.
>>> viac o energetickej certifikácii budov >>>
Máte otázky? Delí nás iba vzdialenosť po telefón na Vašom pracovnom stole!

Všetky kontakty nájdete TU. Pre ďaľšie informácie neváhajte nás kontaktovať aj na info@privileg.sk, alebo použite formulár pre rýchly kontakt.


- späť na hlavnú stránku -


späť na hlavnú stránku | produkty a služby | kontakt

 

TERMOVÍZIA BUDOV

10 NAJČASTEJŠÍCH OTÁZOK A ODPOVEDÍ

ENERGETICKÁ CERTIFIKÁCIA BUDOV

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT DOMU S TERMOVÍZIOU

termogramtermogramtermogramtermogramtermogramtermogramtermogram

Najčastejšie vyhľadávané témy:

PROJEKTY DOMOV TERMOVÍZIA ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT DOTÁCIE KATALÓG RODINNÝCH DOMOV RODINNÉ DOMY CHATY BUNGALOVY PROJEKTY BUNGALOVOV ZATEPĽOVANIE PROJEKTY DOMU PROJEKTY RODINNÝCH DOMOV ARCHITEKTI ENERGETICKÁ CERTIFIKÁCIA MONTOVANÉ DOMY NÍZKOENERGETICKÉ DOMY ZATEPLENIE BUNGALOV DOMY NA KĽÚČ PROJEKTOVANIE STAVEBNÉ POVOLENIE PROJEKTY DOMY RODINNE DOMY PASÍVNE DOMY TERMOKAMERA PROJEKTOVANIE STAVIEB STAVEBNÉ POZEMKY PROJEKTANTI PROJEKTY RODINNYCH DOMOV ENERGETICKÝ AUDIT KATALÓG DOMOV BUNGALOVY PROJEKTY PASÍVNE DOMY