ENERGETICKÝ AUDIT, ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Energetická certifikácia budov (ECB) je povinná pri kolaudácii novej alebo významne obnovenej budovy, predaji či prenájme budovy. Trvalo znížené ceny. Možnosť expresnej dodávky do 3 pracovných dní, termovízia budov bez obmedzenia počtu snímok za najnižšie ceny na Slovensku!. Nezáväzná obhliadka stavby zdarma. Výrazné množstevné zľavy. Exkluzívne iba u nás: ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT ONLINE.

Energetická hospodárnosť budov (EHB) je množstvo energie potrebnej na splnenie všetkých energetických potrieb súvisiacich s normalizovaným užívaním budovy, najmä množstvo energie potrebnej na vykurovanie a prípravu teplej vody, na chladenie a vetranie a na osvetlenie. Určuje sa výpočtom a vyjadruje sa v číselných ukazovateľoch celkovej potreby energie a tvorby emisií oxidu uhličitého. Podľa energetickej hospodárnosti a emisií oxidu uhličitého sa jednotlivé kategórie budov zatrieďujú do energetických tried A až G. V každej kategórii budov patrí budova do energetickej triedy podľa hodnoty dodanej energie pre jednotlivé miesta spotreby energie a podľa hodnoty celkovej dodanej energie tak, že v energetickej triede A je hodnota dodanej energie najnižšia a v energetickej triede G je najvyššia

Platnosť energetického certifikátu je najviac 10 rokov. Pred uplynutím určenej platnosti stratí energetický certifikát platnosť vykonaním stavebných úprav budovy, ktoré majú vplyv na jej energetickú hospodárnosť.

Cena za vypracovanie energetického certifikátu je väčšinou individuálna a závislá predovšetkým od veľkosti budovy. Cenovú ponuku Vám zašleme do 24 hodín, stačí zadať nasledujúce základné údaje:

  • miesto stavby (obec)

  • účel stavby (rodinný dom, administratívna budova, škola a pod.)

  • zastavaná plocha

  • počet podlaží

  • podlahová plocha (vrátane garáže a schodiska, bez balkónov a terás)

Zaviedli sme trvalo znížené ceny, vďaka čomu môžete získať energetický certifikát so zľavou až do 30%. Naviac ponúkame aj špeciálne ceny energetického certifikátu pre rodinné domy:

Exkluzívne iba u nás: ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT ONLINE! Získajte energetický certifikát na Váš rodinný dom rýchlo, spoľahlivo a najvýhodnejšie.

TERMOVÍZIA BUDOV

K energetickému certifikátu ponúkame vo vykurovacom období termovíziu budovy pomocou špičkovej termokamery zn. Fluke. Podrobná termovízia budov bez obmedzenia počtu snímok za najlepšie ceny na Slovensku, už od 120,- EUR! Zistíme kde Vám uniká teplo, poukážeme na nekvalitné prevedenie stavebných prác, odhalíme aj skryté vady a tepelné mosty. Posudzujeme povrchovú teplotu vnútorných plôch a najmä kútov s cieľom vylúčiť možnosť tvorby plesní.
>>> viac o termovízii >>>
Máte otázky? Delí nás iba vzdialenosť po telefón na Vašom pracovnom stole!

Všetky kontakty nájdete TU. Pre ďaľšie informácie neváhajte nás kontaktovať aj na info@privileg.sk, alebo použite formulár pre rýchly kontakt.


- späť na hlavnú stránku -


späť na hlavnú stránku | produkty a služby | kontakt

 

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

5 NAJČASTEJŠÍCH OTÁZOK A ODPOVEDÍ

TERMOVÍZIA BUDOV

KOMPLEXNÁ ENERGETICKÁ INŠPEKCIA BUDOV S TERMOKAMEROU

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Najčastejšie vyhľadávané témy:

PROJEKTY DOMOV TERMOVÍZIA ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT DOTÁCIE KATALÓG RODINNÝCH DOMOV RODINNÉ DOMY CHATY BUNGALOVY PROJEKTY BUNGALOVOV ZATEPĽOVANIE PROJEKTY DOMU PROJEKTY RODINNÝCH DOMOV ARCHITEKTI ENERGETICKÁ CERTIFIKÁCIA MONTOVANÉ DOMY NÍZKOENERGETICKÉ DOMY ZATEPLENIE BUNGALOV DOMY NA KĽÚČ PROJEKTOVANIE STAVEBNÉ POVOLENIE PROJEKTY DOMY RODINNE DOMY PASÍVNE DOMY TERMOKAMERA PROJEKTOVANIE STAVIEB STAVEBNÉ POZEMKY PROJEKTANTI PROJEKTY RODINNYCH DOMOV ENERGETICKÝ AUDIT KATALÓG DOMOV BUNGALOVY PROJEKTY PASÍVNE DOMY