PROJEKTY RODINNÝCH DOMOV

- objednajte si katalóg rodinných domov TU, zašleme Vám ho ZDARMA -


Výber z vyše 3000 projektov na jednom mieste! Katalóg rodinných domov: projekty bungalovov, nízkoenergetické domy, moderné domy s plochou strechou, chaty, ... Záruka najnižšej ceny + zľavy. Komplexné služby: bezplatné poradenstvo pri výbere, osadenie domu na pozemok a napojenie inžinierskych sietí, vybavenie stavebného povolenia, stavebný dozor, energetický certifikát, kolaudácia.

Ponúkame najširší výber na Slovensku: vyše 3000 projektov na jednom mieste, exkluzívne iba u nás. V ponuke nájdete tie najkvalitnejšie a overené projekty domov. V sídle našej spoločnosti sa môžete bezplatne poradiť pri výbere najvhodnejšieho projektu, zakúpiť si katalóg ale aj samotné projekty domov so zárukou najnižšej ceny. K dispozícii sú aj bungalovy projekty, nízkoenergetické a pasívne domy.

Samotným predajom katalógového projektu naše služby samozrejme nekončia, poskytujeme všetky súvisiace doplnkové služby:

  • osadenie stavby na pozemok (situácia) a napojenie inžinierskych sietí (prípojky)

  • zmeny projektov všetkého druhu (predĺženie, rozšírenie, zobytnenie podkrovia, podpivničenie a pod.)*

  • adaptácia projektu na konkrétne klimatické pásmo a základové pomery

  • inžiniering (vybavenie stavebného povolenia, kolaudácie)

  • technický a stavebný dozor

  • energetický certifikát

  • termovízne meranie

A to ešte nie je všetko! Projekty domov ponúkame vždy s bonusom, automaticky získavate zľavu aj na doplnkové služby a navyše Vám ku kolaudácii vypracujeme energetický certifikát za špeciálnu cenu, už od 120,- eur. A v neposlednom rade: každý náš zákazník, kto si objedná katalógový projekt rodinné domu získava zľavu 3% na celý sortiment nábytku na www.mojnabytok.sk.

* Nenechajte sa odradiť, ak Vám niekto povie: "toto sa nedá". Príďte k nám na konzultáciu a ukážeme Vám, že všetko sa dá, len treba chcieť...

Zaujíma Vás, čo obsahuje katalógový projekt? Čo bude potrebné ešte doplniť ku katalógovému projektu a koľko Vás bude stáť kompletná projektová dokumentácia na Váš rodinný dom? Stiahnite si praktický formulár, ktorý podrobne opisuje rozsah katalógového projektu a individuálneho projektu. Formulár si môžete stiahnuť TU. Vytlačte si ho a použite ho pri jednaní so svojim architektom alebo dodávateľom katalógového projektu.


- objednajte si katalóg rodinných domov TU, zašleme Vám ho ZDARMA -Máte otázky? Delí nás iba vzdialenosť po telefón na Vašom pracovnom stole!

Všetky kontakty nájdete TU. Pre ďaľšie informácie neváhajte nás kontaktovať aj na info@privileg.sk, alebo použite formulár pre rýchly kontakt.


- späť na hlavnú stránku -


späť na hlavnú stránku | produkty a služby | kontakt

 

PROJEKTY DOMOV

10 UŽITOČNÝCH RÁD PRED VÝBEROM PROJEKTU Z KATALÓGU

BUNGALOV 333

KVALITNÝ A OSVEDČENÝ PROJEKT UŽ OD 980,- EUR

PROJEKTY DOMOV

Najčastejšie vyhľadávané témy:

PROJEKTY DOMOV TERMOVÍZIA ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT DOTÁCIE KATALÓG RODINNÝCH DOMOV RODINNÉ DOMY CHATY BUNGALOVY PROJEKTY BUNGALOVOV ZATEPĽOVANIE PROJEKTY DOMU PROJEKTY RODINNÝCH DOMOV ARCHITEKTI ENERGETICKÁ CERTIFIKÁCIA MONTOVANÉ DOMY NÍZKOENERGETICKÉ DOMY ZATEPLENIE BUNGALOV DOMY NA KĽÚČ PROJEKTOVANIE STAVEBNÉ POVOLENIE PROJEKTY DOMY RODINNE DOMY PASÍVNE DOMY TERMOKAMERA PROJEKTOVANIE STAVIEB STAVEBNÉ POZEMKY PROJEKTANTI PROJEKTY RODINNYCH DOMOV ENERGETICKÝ AUDIT KATALÓG DOMOV BUNGALOVY PROJEKTY PASÍVNE DOMY